úterý, 15 leden 2019 09:52

Vlakem Českých drah do Švýcarska v roce 2019

České dráhy a.s...

Chcete cestovat vlakem do Švýcarska za výhodnou cenu? Potom byste určitě měli vědět o tarifu Českých drah s názvem "Včasná jízdenka Evropa do Švýcarska" ...

I v roce 2019 můžete využít pohodlí lůžkového vozu a cestovat do Švýcarska přímým nočním spojem Praha - České Budějovice - Buchs SG - Sargans - Curych. Večer nastoupíte do vlaku v Praze a ráno se odpočatí probudíte ve Švýcarsku. Obdobně lze přes noc cestovat i zpět s ranním příjezdem do Prahy.

Včasnou jízdenku Švýcarsko lze zakoupit nejdříve 90 dní před dnem odjezdu a nejpozději 1 den před dnem odjezdu v eShopu ČD, u pokladní přepážky nebo na telefonní lince 221 111 122 Centrálního zákaznického servisu ČD (formou TeleTiket za poplatek 50 Kč v rámci jedné telefonické objednávky). Čím dříve koupíte, tím levněji pojedete. Aktuální ceny a dostupnost Včasných jízdenek Evropa pro konkrétní relace jsou k dispozici v momentě nákupu (dotazu na cenu) v e-shopu, u pokladny s výdejem mezinárodních dokladů nebo na Centrálním zákaznickém servisu ČD 221 111 122.

České dráhy a.s...

Příklady využití:

  • Praha – Curych, 2. vozová třída, včetně lůžkového příplatku (3místné kupé, Economy): od 936 Kč (od 36 eur),
  • Praha – Curych, 2. vozová třída, včetně lůžkového příplatku (3místné kupé Deluxe s vlastní sprchou a WC): od 1456 Kč (od 56 eur)

Za příplatek lze rezervovat i 2místné kupé nebo kupé pro 1 cestujícího. Je třeba počítat s tím, že v lůžkových vozech jsou oddíly rozděleny zvlášť na oddíly pro muže a zvlášť pro ženy. Pokud tedy chtějí muž a žena cestovat společně, musí si automaticky připlatit 2místné kupé.

Více informací o podmínkách tohoto tarifu a možnostech rezervace naleznete zde

 

České dráhy a.s...

Tip pro individuální cestování vlakem po Švýcarsku...

Glacier & Bernina Express