pátek, 16 březen 2018 08:15

Švýcarské dny v Praze 2018...

La Suisse

Pozvánka na Švýcarské dny v Praze 4.-25.4.2018

Jménem Switzerland Tourism Vás srdečně zveme na 5. ročník Švýcarských dnů v Praze!

Těšit se můžete na přednášky, výstavu UNESCO fotografií v rámci putovní výstavy Poznej světové dědictví UNESCO, soutěž o týdenní pobyt ve Švýcarsku od společnosti Interhome a další hodnotné ceny, aktuální turistické materiály a ochutnávku gurmánských specialit v podobě čokolády Lindt a sušenek od rodinné firmy Kambly.

Hlavní část programu se odehraje ve sobotu 14.4.2018 v prostorách Městské knihovny Praha (Mariánské náměstí 1/98, Praha 1).

Vstup do Městské knihovny Praha je ZDARMA.

Nenechte si ujít například přednášku cestovatele Petra Čermáka na téma "10 divů Rhétské dráhy", která se uskuteční dne 14.4. od 19:00 v Městské knihovně Praha. Vydejte se na východ Švýcarska za tajemstvím kouzelné alpské železnice, která právě letos slaví 10. Výročí zápisu na seznam UNESCO. Poznejte 10 divů úzkokolejek , které v Alpách překonávají bezmála dvoukilometrové převýšení bez jediného metru ozubnice: exkluzivní turistické vyhlídkové vlaky, unikátní stoleté točité viadukty, velkolepé pěší túry kolem koleji, romantická vysokohorská nádražíčka a ještě mnohem víc – dokonce i krokodýl na kolejích! To vše nabízí Rhétská dráha.

Více o programu viz